Nasze “Ja”

Witajcie,

mam na imię Agnieszka i mam to niezwykłe szczęście być mamą tych oto dwojga prześlicznych dzieci – 4,5 letniej Antoniny i 7,5 letniego Błażeja.  Ich fotki regularnie możecie obserwować na tym blogu.

Skąd pomysł, by realizować się w ten sposób?

Było to tak…

Kolejny wyjazd na zakupy pod byle jakim pozorem, kolejna góóóóóra ciuszków ląduje z nami w przymierzalni, kolejne dylematy, z czego zrezygnować i tylko ciągły błysk w moim oku. Przebieranie, wybieranie, dobieranie, przymierzanie?. Jak w transie.

Zauważył to mój mąż – Jarek (pewnie już go kiedyś widział:)) i zaproponował, abym czasami coś o tej fascynacji napisała. Pomógł mi stworzyć bloga od strony technicznej, a sam wcielił się w rolę fotografa i towarzyszy nam w każdym wypadzie.

Przyznam się, mamy z tego ogromną satysfakcję. Ja – piszę o tym, co lubię i co pochłania mnie odkąd tylko zostałam mamą, Jarek – robi zdjęcia i kontynuuje pasję jeszcze z czasów studenckich. A dzieci? One czują się wyjątkowo widząc na blogu efekty naszych wspólnych starań.

A przede wszystkim, wartością najcenniejszą jest fakt, że robimy to wszyscy razem, rodzinnie.  Bo czas spędzony razem jest inwestycją na lata.

Liczę, że uda się Wam znaleźć tu coś, co przykuje Waszą uwagę i jeśli choć na chwilę zechcecie nam potowarzyszyć, będziemy niezwykle zadowoleni.

Zapraszamy,

Aga, Jarek, Tośka i Błażko:)

Google+